Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Tabliczki informacyjne
Tabliczki informacyjne ścienne do szkoły Każda placówka edukacyjna powinna zostać wyposażona nie tylko w akcesoria do zabawy i nauki czy meble potrzebne dzieciom, ale również czytelny ...

Tabliczki informacyjne ścienne do szkoły

Każda placówka edukacyjna powinna zostać wyposażona nie tylko w akcesoria do zabawy i nauki czy meble potrzebne dzieciom, ale również czytelny system informacyjny, który ułatwi dzieciom odnalezienie się w nowej przestrzeni czy trafienie do swojej klasy. Tabliczka informacyjna dla dzieci musi być czytelna, łatwa w zamocowaniu, a wymiana znajdujących się wewnątrz treści przebiegać szybko.

Sklep Moje Bambino specjalizujący się w ofercie zabawek, akcesoriów i pomocy do nauki oraz zabawy dla dzieci. Proponuje także produkty takie, jak: tabliczka informacyjna do szkoły, godło Rzeczypospolitej Polskiej w ramce czy flagę Polski do zawieszenia w klasie przy specjalnych uroczystościach. Tabliczka informacyjna ścienna i drzwiowa w różnych rozmiarach pozwoli na stworzenie czytelnego systemu komunikacyjnego w całym budynku, oznaczając poszczególne klasy, stołówkę, pokój nauczycielski czy innego rodzaju pomieszczenia. Wykonane z trwałych profili aluminiowych, tabliczki pozwalają na wygodne zamieszczenie informacji wewnątrz, które zabezpiecza antyrefleksyjna folia ułatwiając ich odczytywanie. Dzięki znajdującej się w zestawie przyssawce, wymiana informacji pod folią jest wyjątkowo prosta i szybka, a trwałość materiałów z których zostały wykonane proponowane przez nas tabliczki powoduje, że będą mogły one posłużyć przez wiele lat.

Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych produktów to główne zalety, którymi odznacza się asortyment dostępny w sklepie Moje Bambino. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i w ilościach hurtowych.

Więcej
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów