Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Wieszaki
Kolorowe wieszaki do przedszkola lub szkoły Szatnie, z których korzystają najmłodsi, powinny być miejscami nieprzeciętnie kolorowymi i radosnymi. To tam przecież ma miejsce często trudny moment ...

Kolorowe wieszaki do przedszkola lub szkoły

Szatnie, z których korzystają najmłodsi, powinny być miejscami nieprzeciętnie kolorowymi i radosnymi. To tam przecież ma miejsce często trudny moment rozstania dziecka z rodzicami. Aby zbudować pozytywne skojarzenia wiążące się z przyjściem do szkoły, przedszkola czy żłobka warto zaaranżować tę przestrzeń w przyjazny dla dzieci sposób.
Nasz sklep posiada w ofercie kolorowe wieszaki dla dzieci, które zachwycą wszystkie maluchy. Każdy z nich jest niezwykle barwny, przykuwa wzrok oraz wprowadza pozytywną, radosną atmosferę. Te bajeczne wieszaki dziecięce posiadają stylistykę opartą na dobrze znanych najmłodszym historiach i motywach z opowieści. Dlatego nie przyjemny moment rozstania, może stać się miłą chwilą podziwiania bohaterów umieszczonych na wieszakach. Pozytywne otoczenie, może dobrze wpłynąć na przebieg nieprzyjemnego wydarzenia, jakim jest rozstanie. Te wysokiej jakości produkty są ozdobione wizerunkami rycerzy, księżniczek, smoków czy zwierząt. Sprawdzą się one nie tylko w szatniach, ale też na samych salach zabaw. Ich solidne wykonanie zapewnia, że będą cieszyły dzieci prze długie lata. Korzystanie z tego typów produktów pozwala również sprawniej utrzymać porządek oraz optymalnie zorganizować przestrzeń. Są to nie tylko wieszaki do przedszkola lub szkoły. Będą świetnie prezentować się w domu i zachęcać najmłodszych do odkładnia rzeczy na swoje miejsce. Bajkowe aplikacje, doskonała jakość produktów oraz ich niskie cena zdecydowanie przemawiają za zakupem tych wieszaków. Są to pozornie niewielkie elementy, jednak najmłodsi na pewno będą nam wdzięczni za tak miłe dodatki do sal czy szatni.

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.