Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Manipulacje sensoryczne
Zabawki sensoryczne i manipulacyjne do pokoju dziecka Wspieranie rozwoju młodych ludzi to zadanie, które wymaga od nauczycieli stosowania różnorodnych metod. Liczy się, aby angażować do pracy ...

Zabawki sensoryczne i manipulacyjne do pokoju dziecka

Wspieranie rozwoju młodych ludzi to zadanie, które wymaga od nauczycieli stosowania różnorodnych metod. Liczy się, aby angażować do pracy jak najwięcej zmysłów oraz zachęcać dzieci do zabawy, która uczy ich nowych umiejętności. Potrzebne jest do tego odpowiednie wyposażenie sal, będących otoczeniem, w którym najmłodsi spędzają większą część dnia.
Zabawki sensoryczne, które posiada w swoim sortymencie nasz sklep, to bardzo korzystnie wypływające na proces edukacji artykuły. Nauczyciele, wychowawcy czy osoby prowadzące zajęcia w rożnego rodzaju ośrodkach, docenią ich zalety podczas organizowania zajęć najmłodszym. Celem tych zabawek są manipulacje sensoryczne, czyli prowokowanie dzieci do wykonywania określonych zadań angażujących ich zmysły. Świetnie sprawdzają się tutaj sensoryczne dekoracje na ścianę. Zawieszony zegar kusi do przestawiania wskazówek, a czerwone punkty przypominające zagubione w soczyście zielonej trawie robaczki, zdają się prosić dziecko o zaprowadzenie ich do celu. Kulodromy czy zwierzątka z futerkiem znajdujące się na poziomie wzroku i w zasięgu ręki młodego człowieka to dla niego naprawdę wielka atrakcja. Ten typ elementów edukacyjnych jest bardzo praktyczny i nie zajmuje wiele miejsca, gdyż wisi ponad podłogą. Mogą one znaleźć się na ścianie lub ozdobić drzwi.
Te zabawki sensoryczne to doskonałe dekoracje na ścianę do przedszkola czy do pokoju dziecka. Jasne, żywe barwy wprowadzają przyjazny klimat i stwarzają radosna aurę. Ponadto są to produkty wykonane solidnie, aby mogły cieszyć wiele pokoleń dzieci. Gwarantują też bezpieczeństwo, gdyż zostały zaprojektowane uwzględniając specyfikę artykułów dla najmłodszych. Cena tych produktów jest wyjątkowo korzystna, zwłaszcza że są one jednocześnie stylowymi dekoracjami do sal zabaw, żłobków czy przedszkoli oraz stanowią bardzo funkcjonalne zabawki. Wybierając je dla naszych dzieci czy podopiecznych mamy pewność, że spędzą one długie godziny na zabawie nimi, jednocześnie ćwicząc odbieranie świata za pomocą wielu zmysłów.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 114 elementów