Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Domki ogrodowe
Ogrodowe domki dla dzieci W dobie postępującej cyfryzacji życia, dzieci coraz częściej spędzają czas w domach, przed monitorami komputerów lub z tabletami w rękach. Rodzice chcący ...

Ogrodowe domki dla dzieci

W dobie postępującej cyfryzacji życia, dzieci coraz częściej spędzają czas w domach, przed monitorami komputerów lub z tabletami w rękach. Rodzice chcący zachęcić swoje pociechy do zabaw na świeżym powietrzu, muszą zaoferować im atrakcje, które pozwolą na oderwanie maluchów od ekranów. Doskonałym pomysłem może okazać się gotowy domek ogrodowy dla dziecka! Te urocze, kolorowe kąciki dają wiele możliwości do kreowania własnych zabaw, rozwijając dziecięcą wyobraźnię. Chatka do ogrodu zajmuje niewiele miejsca, ale każdy malec chętnie skorzysta z możliwości posiadania własnego, zewnętrznego kącika, który z pomocą wyobraźni przekształci się w statek kosmiczny lub królewski pałac. Gotowy, plastikowy domek wystarczy ustawić w wybranym miejscu, aby rozkręciła się karuzela dobrej zabawy!

Nasz sklep posiada w ofercie ogrodowe domki dla dzieci zróżnicowane pod względem wielkości i dostosowane dla maluchów w każdym wieku, w tym proste modele chatek, wyposażone w drzwi wejściowe i okna, a także domki interaktywne, pozwalające dzieciom na znacznie większą swobodę zabawy dzięki dodatkowemu wyposażeniu: zabawkowej kuchni, patio z mebelkami czy stacji benzynowej. Cena uzależniona jest od wielkości domku oraz dodatkowych akcesoriów. Każdy z nich to przede wszystkim magiczne miejsce, które wyzwoli w dziecku potrzebę zabawy na zewnątrz i zainspiruje do odgrywania najróżniejszych historii. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzywa, każdy domek ogrodowy jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, za to w czasie niepogody można przenieść go do salonu lub pokoju dziecka. I niech zabawa trwa nadal!

Więcej
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów