Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Piłki fasolki
Rehabilitacyjne piłki fasolki do zajęć korekcyjnych Na zajęciach ruchowych czy w trakcie ćwiczeń rehabilitacyjnych dla dzieci używane są różnego rodzaju piłki, m.in. korekcyjne piłki fasolki, które ...

Rehabilitacyjne piłki fasolki do zajęć korekcyjnych

Na zajęciach ruchowych czy w trakcie ćwiczeń rehabilitacyjnych dla dzieci używane są różnego rodzaju piłki, m.in. korekcyjne piłki fasolki, które oferuje nasz sklep. Wykonane z materiałów o wysokiej trwałości, piłki i fasolki rehabilitacyjne umożliwiają kształtowanie prawidłowej postawy u dzieci, a także stabilizację mięśni głębokich kręgosłupa. Zajęcia z wykorzystaniem piłek są atrakcyjne dla dzieci, których uwagę przyciągają żywe kolory i nietypowe kształty tego typu pomocy, a ponadto ułatwiają kształtowanie innych partii mięśni, jak mięśnie nóg, pośladków czy rąk. Fasolka korekcyjna z wypustkami może być ponadto także używane w zajęciach z integracji sensorycznej, przeznaczonych dla dzieci, u których stwierdzono pewnego rodzaju problemy z właściwym interpretowaniem informacji przesyłanych przez zmysły do mózgu wywołujące w następstwie m.in. zaburzenia snu, nadmierną ruchliwość czy nieadekwatną agresję.

Piłki fasolki zawdzięczają swoją nazwę charakterystycznemu, podłużnemu kształtowi przypominającemu właśnie to warzywo strączkowe. Piłki dostępne w naszym asortymencie można kupić w różnych rozmiarach i kolorach: od niedużych piłek rehabilitacyjnych z wypustkami masującymi dłonie i ręce, przez piłki w rozmiarach 30 i 40 cm, po piłki z wypustkami przydatne w trakcie zajęć z integracji sensorycznej. Produkty dostępne w naszym sklepie to nie tylko korzystna cena, ale przede wszystkim wysoka jakość wykonania z materiałów całkowicie bezpiecznych dla zdrowia dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.