Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Od 6 miesięcy
Rozwijające zabawki dla 6-miesięcznego dziecka Sześciomiesięczny maluch położony na brzuchu jest w stanie samodzielnie opierać się na dłoniach oraz kolanach, unosząc przy tym tułów. Podciągany za ...

Rozwijające zabawki dla 6-miesięcznego dziecka

Sześciomiesięczny maluch położony na brzuchu jest w stanie samodzielnie opierać się na dłoniach oraz kolanach, unosząc przy tym tułów. Podciągany za obie rączki - siada. Dzieci w tym okresie rozwijają się bardzo szybko, a na kształtowanie ich właściwych postaw oraz zachowań bez wątpienia wpływają rozwijające zabawki, które ma do zaoferowania nasz sklep internetowy. Przygotowana przez nas oferta obejmuje najwyższej jakości produkty proponowane przez znane na rynku marki. Wśród nich można wyróżnić takich producentów, jak Fisher Price, Little Tikes, Skip Hop, a także wiele innych firm, które nieustannie poszerzają swój asortyment i dbają przede wszystkim o staranne oraz solidne wykonanie zabawek.

Produkty, które posiadamy w sprzedaży, zasługują na uwagę przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Są to sprawdzone zabawki dla dzieci od 6 miesiąca, które wykonane zostały z przyjaznych dla maluszków tworzyw. Dodatkowo charakteryzują się ciekawą, żywą kolorystyką, która zwraca uwagę małych ludzi. Na uwagę zasługuje również cena proponowanego przez nas asortymentu.

Zapewniamy między innymi grzechotki zaprojektowane w interesujący sposób, różnego rodzaju instrumenty muzyczne, interaktywne pluszaki, edukacyjne stoliki, książeczki sensoryczne, jak również inne zabawki dla 6-miesięcznego dziecka. Producenci, z którymi współpracujemy, zwracają uwagę na najdrobniejsze detale, oferując wysokogatunkowe produkty przeznaczone do wielogodzinnej zabawy oraz prawidłowego rozwoju maluszków.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne