Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Wyposażenie meblowe
Wyposażenie meblowe przedszkoli, szkół i żłobków Moje Bambino to firma z ponad wiekową tradycją, która doskonale rozumie potrzeby dzieci i ich opiekunów. W związku z tym ...

Wyposażenie meblowe przedszkoli, szkół i żłobków

Moje Bambino to firma z ponad wiekową tradycją, która doskonale rozumie potrzeby dzieci i ich opiekunów. W związku z tym poszerzyliśmy ofertę o wyposażenie meblowe przedszkoli, szkół i żłobków. Rozumiemy, że wyposażenie meblowe placówek edukacyjnych to nie tylko krzesła i biurka w odpowiednim rozmiarze, chociaż te także posiadamy w asortymencie. Kompleksowe wyposażenie żłobków wymaga czego innego, niż linie produktów, które opracowaliśmy dla przedszkoli i szkół - wszystko zależy od wieku dziecka i jego poziomu rozwojowego.

Dla żłóbków oferujemy więc przewijaki, łóżeczka i pościele z odpowiednimi do nich szafami, stoliki i krzesełka do karmienia, meble do przechowywania zabawek rozwojowych, zabezpieczenia narożników i ścian - a także służące rozwijającej zabawie przedmioty z kolekcji bajkowej i sensorycznej.

Oferta wyposażenia przedszkoli zawiera kolorowe, tworzące radosną atmosferę regały i szafki, indywidualne i grupowe stoliki, wygodne krzesła dostosowane rozmiarem do wieku dziecka, szatnie, biblioteczki, pierwsze stoliki komputerowe...

Idealne meble szkolne dla dzieci i dorosłych

Dla dzieci w wieku szkolnych mamy krzesła, ławki, regały, biblioteczki, specjalne szafki do szkół na plecaki, szatnie, wyposażenia laboratoriów, meble do świetlicy i biblioteki. Niezdecydowanym proponujemy pomysły na przestrzeń - sposoby aranżacji pomieszczeń wspólnych w placówce edukacyjnej, wraz z dobranymi do danego rozwiązania meblami.

W naszej ofercie znajdą też Państwo przedmioty przydatne w codziennej pracy z dziećmi w każdym wieku, jak chociażby wytrzymałe naczynia, stoliki na kubki czy wyposażenie zaplecza. Moje Bambino nie zapomina także o dorosłych pracujących z dziećmi. Proponujemy Państwu wygodne biurka i krzesła, eleganckie meble do pokoju nauczycielskiego i gabinetów (pielęgniarki, pedagoga) czy stoliki projekcyjne - oraz, oczywiście, pełen wybór tablic, tradycyjnych i multimedialnych.

Więcej

Podkategorie

 • Żłobek

  Moje Bambino to kompleksowe wyposażenie nie tylko szkół i przedszkoli, ale również żłobków. Zależy nam na tym, aby dostarczać najwyższej jakości produkty do niemal wszystkich placówek edukacyjnych. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo również meble do żłobka. Oferujemy stoły oraz krzesła, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dodatkowo stworzyliśmy również kilka stylowych kolekcji meblowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym Państwa placówka stanie się miejscem uwielbianym przez dzieci i ich rodziców.

   Całość naszej oferty uzupełniają: łóżeczka, pościele, przewijaki, krzesełka do karmienia, a także zabezpieczenia do mebli, drzwi oraz okien.

   Polecamy serdecznie nasze kolekcje meblowe do żłobków. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.

 • Przedszkole

  Główny zakres działalności przedsiębiorstwa Moje Bambino stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów szkolnych i przedszkolnych. W swojej ofercie posiadamy eleganckie meble przedszkolne, w tym: krzesła, stoliki, regały, komody, szafki, biblioteczki, biurka, szuflady, a także szatnie. Co więcej, cały czas staramy się poszerzać swój asortyment, aby jeszcze lepiej spełniać Państwa oczekiwania.

   

  Nasze meble do przedszkola cechuje przede wszystkim najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble były bezpieczne i niezawodne. Dlatego właśnie produkowane są z najlepszych jakościowo surowców, przy użyciu nowoczesnych maszyn oraz technologii. Jednocześnie kładziemy duży nacisk na estetykę wykonania, wiedząc doskonale jak ważny, z punktu widzenia przedszkolaka, jest ich wygląd.

   

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia przedszkoli.

 • Szkoła

  Firma Moje Bambino jest wiodącą na polskim rynku marką, zajmującą się kompleksowym wyposażaniem placówek edukacyjnych. Posiadamy w swojej ofercie: meble do szkoły, meble do żłobka, meble do przedszkola, a nawet meble gabinetowe.

   

  Każda z naszych kolekcji składa się z wielu zestawów, a także pojedynczych mebli, przeznaczonych do aranżacji przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych.

   

  Nasze meble szkolne to idealne połączenie stylowego wyglądu oraz najwyższej jakości. Wykorzystujemy najlepsze surowce, a także kontrolujemy proces produkcyjny na każdym etapie. Wszystko po to, aby dostarczać Państwu eleganckie, nowoczesne, a przede wszystkim niezawodne kolekcje meblowe.

   

  Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej bogatej oferty meblowej. Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych konsultantów.

 • Pokój nauczycielski, gabinet dyrektora
 • Biurka i krzesła dla nauczycieli
 • Gabinet psychologa i pedagoga

  Poniżej znajdą Państwo przykładowe aranżacje gabinetów:

 • Gabinet lekarski i higienistki
 • Szafki na laptopy i tablety
 • Stoliki projekcyjne
 • Szafki RTV
 • Szafki na akcesoria sportowe, plastyczne i...
 • Laboratorium
 • Zaplecze
 • Meble i dachy ogrodowe dla dzieci

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować