Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Wyposażenie sal i gabinetów
Wyposażenie gabinetów i sal placówek oświatowych Wyposażenie sal lekcyjnych jest nie lada wyzwaniem. W końcu każda placówka oświatowa musi składać się z kilku bardzo ważnych elementów, ...

Wyposażenie gabinetów i sal placówek oświatowych

Wyposażenie sal lekcyjnych jest nie lada wyzwaniem. W końcu każda placówka oświatowa musi składać się z kilku bardzo ważnych elementów, które są podstawą jej późniejszego, dobrego funkcjonowania. Bardzo ważne są zarówno meble, z których będą korzystać uczniowie, jak i meble, które będą dedykowane dla nauczycieli, dyrektora i całej kadry pedagogicznej. Wyposażenie gabinetu nauczyciela i dyrektora to przede wszystkim dobór odpowiednich biurek, krzeseł, a także szafek, w których będą mogły znaleźć się wszystkie potrzebne dokumenty, papiery i pisma. W szkołach, w których działa również edukacja włączająca koniecznie muszą znaleźć się także specjalnie dopasowane urządzenia, które sprawią, że nauka nie będzie stanowić problemu nawet dla najbardziej wymagających dzieci.

Nasz sklep internetowy oferuje Państwu wysokiej jakości meble, dodatki oraz akcesoria, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Każdy oferowany przez nasz sklep zestaw do placówki oświatowej jest stworzony w zgodzie z panującymi standardami i dopasowany pod potrzeby zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Kolekcja mebli do szkoły lub przedszkola obejmuje: krzesła, stoły, zabezpieczenia na ściany i narożniki, biblioteczki, pojemniki, sprzęt podwieszany, stoliki projekcyjne, szafki rtv i wiele innych. Mogą Państwo u nas zakupić zarówno gotowy, skompletowany już wcześniej przez nas zestaw, jak i pojedyncze elementy kompletu, oczywiście w zależności od potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas meble, dodatki oraz akcesoria zostały stworzone z myślą o najmłodszych i ich opiekunach - nasze produkty są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne, dlatego są doskonałym wyborem nawet do większych szkół i przedszkoli. Każdy zestaw mebli do placówki oświatowej został stworzony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam na tym, aby zarówno Państwo, jak i Wasi podopieczni czuli się komfortowo, korzystając z naszego sprzętu. Wysoka jakość idzie u nas w parze z niezwykle atrakcyjnymi cenami - zarówno w momencie zakupu kompletu mebli, jak i pojedynczych jego elementów.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.