Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Percepcja słuchowa
Pomoce dydaktyczne do rozwoju percepcji słuchowej u dziecka Rozwój percepcji słuchowej pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju mowy. Wszelkie zaburzenia słuchu mają wpływ zarówno na kształtowanie ...

Pomoce dydaktyczne do rozwoju percepcji słuchowej u dziecka

Rozwój percepcji słuchowej pełni niezwykle ważną rolę w rozwoju mowy. Wszelkie zaburzenia słuchu mają wpływ zarówno na kształtowanie mowy, jak i postrzeganie świata przez dzieci. Podstawowe funkcje słuchowe, to odbiór dźwięku, lokalizowanie go w przestrzeni, zapamiętywanie, rozpoznawanie, łączenie z innymi bodźcami oraz różnicowanie. Percepcja słuchowa u przedszkolaków może być zaburzona, dlatego bardzo istotna jest odpowiednia edukacja włączająca, która pozwala na przeprowadzanie terapii przy użyciu specjalnych pomocy naukowych. Ich szeroki wybór znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, który pragnie otwierać się na wszystkie potrzeby młodych ludzi, również tych, którzy zmagają się z różnego rodzaju zaburzeniami.

Produkty dedykowane dzieciom z wadami słuchu dostępne są u nas w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Prezentujemy szereg zróżnicowanych rozwiązań, które zasługują na uwagę zarówno rodziców, jak i opiekunów w placówkach szkolnych oraz przedszkolnych. Pierwszą z polecanych przez nas możliwości, są karty, które mają na celu zapoznanie dzieci z dźwiękami oraz odpowiadającymi im rysunkami. Inną opcją są drewniane gwizdki, które oprócz spełniania właściwych sobie funkcji charakteryzują się także ciekawym wyglądem oraz niezwykle starannym wykonaniem. W sprzedaży posiadamy również wiele książek. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług i wybrania odpowiednich pomocy naukowych, które będą właściwie dostosowane do odmiennych potrzeb oraz wieku każdego dziecka.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 129 elementów