Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Gimnastyka korekcyjna
Gimnastyka korekcyjna w edukacji włączającej W ostatnim czasie bardzo wiele słyszy się o edukacji włączającej. Jej celem jest skuteczne usuwanie wszelkich barier stojących na drodze dzieci ...

Gimnastyka korekcyjna w edukacji włączającej

W ostatnim czasie bardzo wiele słyszy się o edukacji włączającej. Jej celem jest skuteczne usuwanie wszelkich barier stojących na drodze dzieci przejawiających różnego rodzaju trudności w nauce. Edukacja włączająca ściśle związana jest z przemianą szkół i podchodzeniem do każdego dziecka w sposób jak najbardziej indywidualny. Dotyczy nie tylko dzieci niepełnosprawnych, ale także takich, które mają problemy z koncentracją lub sprawnością ruchową, na przykład podczas zajęć gimnastyki korekcyjnej.

Gimnastyka korekcyjna jest częścią wychowania fizycznego, w której obowiązują specyficzne formy ćwiczeń. Ruch jest w tym przypadku podporządkowany głównie celom terapeutycznym, a opracowane w odpowiedni sposób ćwiczenia mają na celu doprowadzenie do korekcji postawy ciała dzieci. Ćwiczenia te mogą mieć charakter oddechowy, korygujący, wzmacniający oraz antygrawitacyjny. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnego rodzaju pomoce do gimnastyki korekcyjnej, które z pewnością znajdą zastosowanie w wielu placówkach.

Wśród nich należy wyróżnić przede wszystkim trampoliny, ławki oraz drabinki, maty i materace, profesjonalny sprzęt podwieszany, hamaki, plansze edukacyjne, piłki, kształtki rehabilitacyjne, a także wiele innych artykułów. Wyróżniają się one zarówno nowoczesnym designem, jak i najwyższą jakością. Są bezpieczne dla dzieci i doskonale spełniają swoje funkcje. Gwarantujemy klientom naszego sklepu korzystne ceny obejmujące cały prezentowany poniżej asortyment korekcyjny.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne