Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Matematyka
Pomoce dydaktyczne do zajęć matematyki Nasz sklep internetowy nieustannie otwiera się na rosnące potrzeby klientów. W tym celu pragniemy Państwu zaprezentować pomoce dydaktyczne do matematyki, które ...

Pomoce dydaktyczne do zajęć matematyki

Nasz sklep internetowy nieustannie otwiera się na rosnące potrzeby klientów. W tym celu pragniemy Państwu zaprezentować pomoce dydaktyczne do matematyki, które dedykowane są uczniom przejawiającym trudności w nauce tego przedmiotu. Edukacja włączająca w szkole oraz przedszkolu jest niezwykle ważna i ma na celu indywidualne podejście do dzieci, które mają problemy z przyswajaniem wiedzy z danego zakresu. W tym przypadku mamy do zaoferowania sprawdzone pomoce matematyczne, które znajdą zastosowanie u maluchów w różnym wieku.

Wśród prezentowanego asortymentu znaleźć można między innymi artykuły, których celem jest sortowanie oraz przeliczanie, a także obliczenia pieniężne. Ponadto oferujemy pomoce dydaktyczne związane z ułamkami, figurami i bryłami, czasem i zegarem oraz orientacją przestrzenną. Nie zapomnieliśmy również o nauce mierzenia i ważenia, symetrii, a także logicznym myśleniu. W sprzedaży posiadamy liczne gry matematyczne, a także wiele innych artykułów, które znajdą zastosowanie w placówkach edukacyjnych - przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

Gwarantujemy dużą różnorodność polecanych produktów, które dostępne są w prowadzonym przez nas sklepie internetowym w korzystnych cenach. Mamy nadzieję, że każda osoba zainteresowana ofertą znajdzie wśród dobrej jakości produktów rozwiązania odpowiednio dopasowane do konkretnych potrzeb swoich podopiecznych. Zapewniamy wyłącznie sprawdzone i skuteczne pomoce edukacyjne proponowane przez uznanych na branżowym rynku producentów.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować
//0 jesli aktywne