Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Od 18 miesięcy
Zabawki dla dzieci 18m+ Dzieci, po ukończeniu 18 miesiąca życia, nastawione są na szybkie i dość powierzchowne poznawanie świata wokół siebie. Tracą zainteresowanie po krótkim czasie, ...

Zabawki dla dzieci 18m+

Dzieci, po ukończeniu 18 miesiąca życia, nastawione są na szybkie i dość powierzchowne poznawanie świata wokół siebie. Tracą zainteresowanie po krótkim czasie, więc zabawki dla dzieci od 18 miesiąca życia muszą wspierać ich rozwój w sposób, który pozwoli na dłuższe ich zajęcie. Rozwijające zabawki dla dzieci półtorarocznych uczą poprzez zabawę, są również dla nich w pełni bezpieczne, rodzice czy opiekunowie mogą więc spokojnie oddać je do dyspozycji maluchom, które w kreatywny sposób będą rozwijać swoją wyobraźnię, umiejętności manualne i komunikację z otaczającym je światem. Dzięki zastosowaniu różnego typu materiałów, na dłużej skupiają na nich swoją uwagę, dlatego zabawki edukacyjne dla niemowląt 18m+ mogą zająć je przez dłuższą chwilę.

Wśród zabawek edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci po skończeniu 18 miesiąca życia oferowanych przez nasz sklep znajdują się więc rozmaite zabawki sensoryczne, układanki z obrazkami, nakładanki i wieże pozwalające dziecku na uczenie się kształtów świata. Można znaleźć wśród nich również lalki uczące je opiekuńczości i umożliwiające naśladowanie zachowań dorosłych. Korzystna cena, wysoka jakość wykonania i pełne bezpieczeństwo gwarantowane przez producentów oferowanych przez nas zabawek pozwala każdemu dobrać odpowiednie akcesoria i oddać je w ręce dzieci. Satysfakcja i radość dzieci oraz rodziców jest gwarantowana.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 87 elementów