Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Czytanie i pisanie
Prezentujemy Państwu pomoce dedykowane edukacji włączającej uczniów do czytania i pisania.  Poniżej znajduje się pełna lista produktów.Nauka czytania i pisania – pomoce terapeutyczne dla uczniów Nauka czytania ...

Prezentujemy Państwu pomoce dedykowane edukacji włączającej uczniów do czytania i pisania. 

Poniżej znajduje się pełna lista produktów.

Nauka czytania i pisania – pomoce terapeutyczne dla uczniów

Nauka czytania i pisania to jedne z najważniejszych procesów rozwoju dziecka, kluczowe dla jego późniejszych umiejętności radzenia sobie w szkole lub w pracy. Dzięki atrakcyjnym pomocom edukacyjnym znajdującym się w ofercie sklepu, nauka tych umiejętności może stać się zabawą, a nie uciążliwym obowiązkiem i pozwoli dzieciom na szybsze opanowanie liter alfabetu czy cyfr.

Nasz sklep oferuje pomoce terapeutyczne dla uczniów na przykład w postaci kolorowych tabliczek ze szlaczkami. Dostępne są również zestawy kart wzbogacających słownictwo dziecka i pozwalające na układanie słów, a następnie całych zdań i krótkich opowiadań. Ćwiczą rozumienie tekstu, co jest szczególnie przydatne w przypadku dzieci z pewnymi trudnościami rozwojowymi lub niepełnosprawnościami. Stworzona specjalnie z myślą o nich edukacja włączająca to metoda pozwalająca na zniwelowanie ograniczeń i barier społecznych, ekonomicznych, prawnych lub edukacyjnych, która umożliwia dzieciom z niepełnosprawnościami w pełni uczestniczyć w codziennym życiu. Znajdujące się w ofercie naszego sklepu pomoce edukacyjne pozwalają na elastyczną edukację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka. Atrakcyjne kształty, wesołe kolory i zadania stawiane przed dziećmi przez znajdujące się w naszym asortymencie pomoce, wpływają korzystnie na ich rozwój, ćwiczą umiejętności pisania i czytania, a także wspierają nauczycieli i wychowawców w ich codziennej pracy. Wysoka jakość ich wykonania pozwala na wielokrotne wykorzystywanie ich w edukacji dziecięcej.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 221 elementów