Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Sprzęt podwieszany
Sprzęt podwieszany do sal gimnastycznych Wyposażenie sali gimnastycznej powinno obejmować zróżnicowany sprzęt sportowy, który będzie w stanie pomóc dzieciom w zabawach ruchowych oraz ćwiczeniach fizycznych. Nieodłącznym ...

Sprzęt podwieszany do sal gimnastycznych

Wyposażenie sali gimnastycznej powinno obejmować zróżnicowany sprzęt sportowy, który będzie w stanie pomóc dzieciom w zabawach ruchowych oraz ćwiczeniach fizycznych. Nieodłącznym elementem takiego wyposażenia jest oczywiście sprzęt podwieszany gimnastyczny, którego nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Oferujemy produkty wyróżniające się solidną konstrukcją, zapewniające bezpieczeństwo oraz zaprojektowane w ciekawy sposób z myślą o najmłodszych.

Proponujemy między innymi kabiny SI - zestaw podstawowy oraz rozszerzony. Są one przeznaczone do terapii integracji sensorycznej. Stworzone z trwałych tworzyw, łatwe w utrzymaniu czystości elementy z pewnością sprostają wymaganiom nawet bardzo wymagających osób. Kabiny dostępne są z różnego rodzaju akcesoriami, które doskonale sprawdzą się u dzieci w wieku szkolnym praz przedszkolnym.

Ponadto zapewniamy podwieszki przeznaczone do ćwiczenia siły rąk, które mogą być wykorzystywane podczas wielu ćwiczeń. Dużym zainteresowaniem cieszą się również huśtawki, Umożliwiają one ruch liniowy przód-tył, a także ruch na boki. Huśtawki bardzo dobrze sprawdzają się podczas ćwiczeń stymulujących równowagę, orientację w przestrzeni, koordynację ruchową, wzrokową, jak również ogólną sprawność fizyczną. Te oraz wiele innych propozycji przeznaczonych do sal gimnastycznych znajdą Państwo w stworzonej przez nas ofercie. Gwarantujemy korzystne ceny proponowanych produktów, najwyższą jakość wyrobów, ich nowoczesny design oraz praktyczne zastosowanie.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów