Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Kuchenki
Kuchnie dla dzieci: dla dziewczynki i chłopca Jeśli Twoje dziecko towarzyszy Ci podczas gotowania, koniecznie chce mieszać składniki w garnku, a w czasie pieczenia ciasta nie ...

Kuchnie dla dzieci: dla dziewczynki i chłopca

Jeśli Twoje dziecko towarzyszy Ci podczas gotowania, koniecznie chce mieszać składniki w garnku, a w czasie pieczenia ciasta nie można go oderwać od okienka piekarnika, to pewny znak, że przydałby mu się własny, bezpieczny kącik do zgłębiania kuchennych tajników. Kuchnie dla dzieci wspomagają rozwój przyszłych mistrzów gotowania, uczą korzystania z kuchennych przyrządów w bezpieczny sposób oraz stanowią świetny sposób na zaznajomienie małych niejadków z owocami i warzywami. Jednocześnie zabawa w dom i kuchnie pozwala dzieciom lepiej odtwarzać zachowania dorosłych, innymi słowy: uczyć się właściwego funkcjonowania w domu i na łonie rodziny. Wbrew powszechnej opinii, dziecięca kuchenka dla dziewczynki jest tak samo atrakcyjnym miejscem zabaw, jak dla chłopca - każde dziecko, bez względu na płeć, chętnie przygotuje dla rodziny prawdziwie wykwintny posiłek.

Każdy prezentowany przez nasz sklep kącik kuchenny dostarczy dzieciom ogromu dobrej zabawy. Kuchnie dla dzieci są bardzo kolorowe, a dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak sztućce i garnki, a nawet sztuczne potrawy, zabawa dostarcza jeszcze więcej rozrywki! W naszej ofercie znajdują się zestawy zróżnicowane pod względem wielkości, materiałów, z których zostały wykonane oraz dodatkowego wyposażenia. Co za tym idzie, cena każdego modelu kuchni jest inna. Jednak niezależnie od wyboru możemy zagwarantować, że wszystkie zabawkowe kuchnie są bezpieczne dla dzieci, a czas spędzony przy nich będzie nie tylko rozrywką, ale też wdrożeniem dziecka w domowe obowiązki.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów