Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Kolejki, drogi, garaże
Ozdobne dywany i maty dla dzieci (miasto, drogi, ulice) Miękki, ozdobiony ciekawym motywem dywan w dziecięcym pokoju to niezaprzeczalne ważny element dekoracyjny, zapewniający także bezpieczeństwo i ...

Ozdobne dywany i maty dla dzieci (miasto, drogi, ulice)

Miękki, ozdobiony ciekawym motywem dywan w dziecięcym pokoju to niezaprzeczalne ważny element dekoracyjny, zapewniający także bezpieczeństwo i wygodę w czasie harców, a dzięki ciekawemu projektowi może także służyć za inspirację do zabaw. Niech dziecięcy pokój przeistoczy się w poprzecinaną uliczkami aglomerację lub prawdziwą dżunglę! Meblując i dekorując pokoik malucha, warto wziąć pod uwagę, jak wielki wpływ na rozwój wyobraźni może mieć dywan lub mata: miasto lub wypełniony zwierzętami las, rozłożony na podłodze, pozwoli dziecku na popuszczenie wodzy fantazji. Dywan wyobrażający leśną gęstwinę aż prosi się o rozłożenie na nim namiotu i daje możliwość zapoznania się z dzikimi zwierzętami, natomiast na macie przedstawiającej miejską dżunglę każda ulica kusi do samochodowych przejażdżek.

Nasz sklep prezentuje dywany oraz maty w różnych rozmiarach i kształtach, aby mieli Państwo możliwość wyboru modelu najbardziej pasującego do powierzchni w dziecięcym pokoju. Dzięki gumowemu podłożu mata z pojazdami nie będzie się przesuwać ani zwijać w trakcie zabawy, zapewniając dziecku bezpieczeństwo. Rysunki zdobiące każdy nasz dywan (drogi, budynki czy zwierzątka) wykonane są ze starannością pobudzającą wyobraźnię dzieci. Dywany dostępne na naszej stronie internetowej to gwarancja wielu godzin cudownej zabawy oraz nietypowa, praktyczna dekoracja do pokoju malucha. Różnorodność rozmiarów oraz konkurencyjna cena sprawiają, że produkty te znajdą także zastosowanie w przedszkolach i salach zabaw.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 83 elementów