Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Zabawki kontrastowe
Kontrastowe zabawki dla dzieci i niemowląt Dlaczego zabawki przeznaczone dla dzieci do szóstego roku życia wyróżniają się kontrastową kolorystyką? Okres od narodzin maluszka do ukończenia przez ...

Kontrastowe zabawki dla dzieci i niemowląt

Dlaczego zabawki przeznaczone dla dzieci do szóstego roku życia wyróżniają się kontrastową kolorystyką? Okres od narodzin maluszka do ukończenia przez niego pół roku, to czas niezwykle intensywnego rozwoju zmysłów dziecka, przede wszystkim jego wzroku. Mały człowiek, początkowo zauważający zaledwie niewyraźne kontury, zaczyna dostrzegać paletę barw oraz coraz więcej szczegółów. Właśnie dlatego bardzo istotne jest odpowiednie stymulowanie wzroku dziecka w tym wieku. Pomagają w tym czarno-białe zabawki dla niemowląt, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Początkowo dzieci nie dostrzegają pastelowych barw oraz delikatnych wzorów. Właśnie dlatego warto wybierać zabawki czarno-białe, czarno-żółte bądź czarno-czerwone oraz akcesoria dla maluszka w tych samych barwach, aby stymulować jego wzrok. Wśród przygotowanego przez nas asortymentu znajdą Państwo szereg innowacyjnych rozwiązań, między innymi karuzele do łóżeczek, grzechotki, interaktywne kostki muzyczne, a także inne zabawki kontrastowe dla dzieci, które wyróżniają się nie tylko ciekawym designem. Są to również produkty najwyższej jakości, proponowane przez takich producentów, jak Sassy, Moms czy Baby Senses.

Atrakcyjna cena artykułów, które oferujemy rodzicom dzieci do szóstego miesiąca życia, również jest korzystna. Zachęcamy zatem do poznania naszej bogatej oferty w celu wybrania kontrastowych zabawek najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb małych ludzi. Gwarantujemy szereg zróżnicowanych możliwości.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.

Tematyka strony: wyposażenie szkół, wyposażenie przedszkola, pomoce edukacyjne, pomoce dydaktyczne, wyposażenie żłobków i przedszkoli
Kliknij, aby się z nami skontaktować