Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Kategorie

Szkoła
Firma Moje Bambino jest wiodącą na polskim rynku marką, zajmującą się kompleksowym wyposażaniem placówek edukacyjnych. Posiadamy w swojej ofercie: meble do szkoły, meble do żłobka, ...

Firma Moje Bambino jest wiodącą na polskim rynku marką, zajmującą się kompleksowym wyposażaniem placówek edukacyjnych. Posiadamy w swojej ofercie: meble do szkoły, meble do żłobka, meble do przedszkola, a nawet meble gabinetowe.

 

Każda z naszych kolekcji składa się z wielu zestawów, a także pojedynczych mebli, przeznaczonych do aranżacji przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych.

 

Nasze meble szkolne to idealne połączenie stylowego wyglądu oraz najwyższej jakości. Wykorzystujemy najlepsze surowce, a także kontrolujemy proces produkcyjny na każdym etapie. Wszystko po to, aby dostarczać Państwu eleganckie, nowoczesne, a przede wszystkim niezawodne kolekcje meblowe.

 

Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej bogatej oferty meblowej. Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych konsultantów.

Więcej

Podkategorie

 • Krzesła szkolne

  Jednym z głównych produktów z oferty Moje Bambino są krzesła szkolne. Posiadamy niezwykle szeroki asortyment, obejmujący: krzesełka drewniane, krzesła z regulacją wysokości, krzesła obrotowe, a nawet taborety. Każdy z poszczególnych modeli dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o siedzisko, jak i stelaż. Większość z nich dostępna jest również w kilku różnych rozmiarach.

   

  Wszystkie nasze krzesła wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Dodatkowo spełniają normy: PN -EN 1729-1: 2007 i PN -EN 1729-2: 2007. Wszystko to gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo oraz długi czas użytkowania.

   

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą krzeseł szkolnych. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi konsultanci służą radą oraz pomocą.

 • Stoły szkolne

  Podstawowym i zarazem niezbędnym elementem wyposażenia każdej sali szkolnej są stoły. Znajdziecie je Państwo oczywiście w ofercie Moje Bambino. Nasz asortyment tworzą zarówno stoły metalowe, jak i drewniane. Posiadamy stoły z blatem: prostokątnym, kwadratowym, sześciokątnym, a nawet trapezowym. Co więcej, każdy z nich dostępny jest w kilku różnych wersjach kolorystycznych.

   

  Nasze stoły szkolne łączą w sobie nie tylko ergonomiczny charakter, ale przede wszystkim najwyższą jakość, którą kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Chcemy bowiem dostarczać Państwu wyłącznie niezawodne i bezpieczne produkty. Wierzymy, że docenią Państwo nasze starania.

   

  Polecamy serdecznie naszą bogatą kolekcję stołów szkolnych. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

 • Zestawy stołów i krzeseł szkolnych
 • Stoliki komputerowe
 • Kolekcja mebli Grande
 • Kolekcja Quadro

  Kliknij w baner jeśli chcesz skorzystać z KALKULATORA i stworzyć własny zestaw

  Sprawdź wzornik kolorów:  

 • Kolekcja Flexi

  Sprawdź wzornik kolorów  :       

 • Kolekcja Premium

  Sprawdź wzornik kolorów :   

 • Kolekcja Expo
 • Kolekcja Inlandia

  Sprawdź wzornik kolorów  :  

 • Sanlandia

  Sprawdź wzornik kolorów  :  

 • Sanlandia Plus

  Sprawdź wzornik kolorów  :  

 • Kolorowe regały

  Sprawdź wzornik kolorów  :   

 • Kolekcja bajkowa

  Sprawdź wzornik kolorów :   

 • Biblioteczki
 • Pojemniki
 • Biblioteka i czytelnia

  Wyposażenie biblioteki i czytelni szkolnej

  Biblioteka z czytelnią to miejsca szczególne. Pomieszczenia, w których następuje zderzenie dwóch światów - literackiej fikcji i rzeczywistości. Miejsca, w którym dobrze czuć muszą się zarówno książki, jak i korzystający z ich bogactwa ludzie. Dlatego nasz sklep proponuje wyposażenie bibliotek i czytelni spełniające zarówno wymagania bibliotekarzy, jak i czytelników. Korzystając z doświadczenia własnego, a także opinii naszych Klientów, oferujemy meble specjalnego przeznaczenia do biblioteki i czytelni. Są to przede wszystkim modułowe regały książkowe, których konstrukcję stanowią metalowe ramy. Półki wykonane z płyty laminowanej, zawieszane są na ramie za pomocą haczyków. Moduły podstawowe, wyposażone w 4 nogi, można łączyć z dodatkowymi (posiadającymi 2 nogi z jednego z boków), uzyskując rzędy półek bibliotecznych odpowiednich do danego pomieszczenia. Oprócz regałów jednostronnych, przeznaczonych do ustawienia pod ścianami, oferujemy również regały dwustronne. Są one szersze, z przegródką pośrodku każdej półki, zapewniające dostęp z dwóch stron (cena regałów dwustronnych jest niewiele wyższa niż jednostronnych przy zyskaniu 100% miejsca). Podobnie jak przy opcji pojedynczej, również tu dostępne są moduły podstawowe i uzupełniające.

  Poza regałami książkowymi, polecamy również regały ekspozycyjne służące do prezentacji wybranych pozycji. Ponadto, oferujemy naszym Klientom również meble, materiały i akcesoria biblioteczne takie jak lady recepcyjne oraz szafki katalogowe. Te ostatnie są szczególnie polecane jako wyposażenie biblioteki szkolnej - mimo postępującej komputeryzacji, z katalogów korzysta się ciągle jeszcze zwłaszcza w niewielkich bibliotekach, a część czytelni szkolnych, mimo skatalogowania wirtualnego, pozostaje celowo przy katalogach manualnych w celach edukacyjnych. Wspomniane już lady recepcyjne dostępne są w naszym sklepie w wielu konfiguracjach. Oferujemy lady proste oraz narożne, półkoliste. Można je łączyć i zestawiać dowolnie oraz opcjonalnie wyposażać w nadstawki. Ciekawą propozycją jest bardzo prosta lada trójdzielna w formie niewielkiego biurka z dwoma przegródkami na karty biblioteczne i szufladą, przydatna zwłaszcza w mniejszych placówkach.

  Poza regałami, szafkami katalogowymi i ladami, oferujemy również poduchy. Sprawdzają się one zwłaszcza w szkołach podstawowych, obok stolików i ławek stanowią bardzo atrakcyjne dla dzieci wyposażenie czytelni bibliotecznej. Zachęcamy naszych Klientów do odwiedzenia podkategorii Pomysły na przestrzeń, gdzie przyjrzeć się można realizacjom wykonanym z wykorzystaniem naszych produktów. Zaprezentowane wnętrza stanowić mogą inspirację dla aranżacji kolejnych bibliotek i czytelni.

 • Świetlica

  Zapraszamy do skorzystania z gotowych pakietów na WYPOSAŻENIE ŚWIETLICY DO 25 tyś. zł, dostępnych w formie kalkulatora .xls. 

  Aby pobrać pakiety prosimy kliknąć w poniższe linki:

  Świetlica-pakiet 1    Świetlica-pakiet 2     Świetlica-pakiet 3    Świetlica-pakiet 4    Świetlica-pakiet 5

  Firma Moje Bambino, jako wiodąca marka w branży edukacyjnej, posiada w swojej ofercie kompleksowe wyposażenie świetlicy szkolnej. Oferujemy przede wszystkim niezwykle bogatą kolekcję eleganckich mebli świetlicowych. Nasz asortyment tworzą składane stoły i krzesła, wykonane z najlepszych jakościowo surowców, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz długi czas użytkowania.

 • Szafy na plecaki
 • Szafy na podręczniki
 • Stołówka / Jadalnia szkolna

  Moje Bambino oferuje wyposażenie niezbędne w szkolnej kuchni i jadalni. Polecamy między innymi stoły, krzesła i naczynia do stołówek szkolnych. Zapraszamy do skorzystania z gotowych rozwiązań i realizacji zamówienia w firmie Moje Bambino:

  Kalkulator wyposażenia stołówki

  Gotowy pakiet wyposażenia stołówki - wersja 1

  Gotowy pakiet wyposażenia stołówki - wersja 2

         

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami oraz pod numerem telefonu: 538 818 634.

  Rządowy program „Posiłek w szkole i w domu” zakłada wzmocnienie opiekuńczej funkcji szkoły podstawowej dzięki tworzeniu warunków umożliwiających spożywanie przez uczniów posiłku w szkolnej stołówce. Program przewiduje:
  1) doposażenie i poprawa standardu funkcjonujących stołówek (własna kuchnia i jadalnia) lub doposażenie stołówek, które obecnie nie funkcjonują, tak aby mogły zostać uruchomione lub stworzenie nowych stołówek,
  2) wsparcie w zakresie adaptacji i wyposażenia pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków, tzw. jadalni.

  Program „Posiłek w szkole i w domu” będzie realizowany w latach 2019 – 2023. Na złożenie wniosku do wojewody o udzielenie wsparcia finansowego dla szkół samorządy mają czas do 30 kwietnia 2019 – 2023.   Do 15 kwietnia tego samego roku gmina przyjmować będzie wnioski z placówek.

  Więcej informacji na temat programu "Posiłek w szkole i w domu".

 • Kuchnia<