Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Spodniobuty i kurtki przeciwdeszczowe
Spodniobuty (wodery) dla dzieci oraz kurtki przeciwdeszczowe Codzienna pogoda lubi zaskakiwać. Jednak nie możemy się dziwić, że jesienią pada deszcz, a nasze dzieci muszą spędzać ten ...

Spodniobuty (wodery) dla dzieci oraz kurtki przeciwdeszczowe

Codzienna pogoda lubi zaskakiwać. Jednak nie możemy się dziwić, że jesienią pada deszcz, a nasze dzieci muszą spędzać ten czas zamknięci w budynkach przedszkoli, czy nudzić się w domu. Dlatego, gdy tylko nadarza się możliwość, z chęcią korzystają z uroków podwórkowych zabaw, które nie koniecznie będą przyjemne z powodu mokrej i chłodnej aury. Można jednak temu zaradzić poprzez spodniobuty dziecięce, które ochronią dzieci przed tym niemiłym doświadczeniem.

Spodniobuty dziecięce są wykonane z nieprzemakalnego i wytrzymałego materiału, który zapewni odpowiednią ochronę dla aktywnego dziecka. Długość od stóp, aż po pachy sprawia, że skakanie w kałużach, czy zabawa na mokrej trawie będzie jedynie przyjemnością zwieńczoną salwą śmiechów wydobywających się spośród zadowolonych dzieci. W chłodniejszy dzień przyda się również kurtka przeciwdeszczowa dla dziecka, która dodatkowo chroni je przed zimnym wiatrem, czy zmoczeniem rąk.

Różnorodne kolory i cena, jaką oferuje Moje Bambino na wodery dla dzieci to fantastyczna propozycja na uratowanie zabawy wszystkim dzieciom, które kochają każdą porę roku. Spodniobuty dla dzieci można użytkować nie tylko w przedszkolu, ale również na rodzinnej wycieczce do lasu, czy na wspólnym wędkowaniu z tatą. Zabezpieczą nie tylko przed wodą, ale również dzięki swojemu mocnemu materiałowi będą stanowić dodatkową ochronę przed komarami i kleszczami. W takim stroju bez obaw spędzimy z dziećmi bezpieczne i szczęśliwe wolne popołudnie.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów