Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Szafki na akcesoria sportowe, plastyczne i muzyczne
Pojemne szafy na akcesoria plastyczne, muzyczne, sportowe Szkoła dbająca kompleksowo o potrzeby rozwojowe uczniów, zapewnia nie tylko poszerzanie wiedzy oraz intelektu. Ważne jest całościowe poszerzanie horyzontów, ...

Pojemne szafy na akcesoria plastyczne, muzyczne, sportowe

Szkoła dbająca kompleksowo o potrzeby rozwojowe uczniów, zapewnia nie tylko poszerzanie wiedzy oraz intelektu. Ważne jest całościowe poszerzanie horyzontów, za sprawą zajęć umożliwiających wychowanie fizyczne oraz rozwój kreatywności. Sklep Moje Bambino oferuje państwu pojemne szafki szkolne, które świetnie nadadzą się do przechowywania sprzętu sportowego, plastycznego oraz muzycznego. Proponowane meble świetnie sprawdzą się nie tylko do użytku typowych placówek oświatowych. Ich obecność będzie ważna w szkołach muzycznych, sportowych lub obiektach organizujących zajęcia sportowe dla najmłodszych. Szafa na akcesoria plastyczne i muzyczne szybko zaskoczy swoją funkcjonalnością. W prosty sposób ułatwiają organizację ogromu przyborów plastycznych, przechowywania instrumentów muzycznych, prac i papierów w różnych formatach. Meble dedykowane do akcesoriów plastycznych i muzycznych wyróżniają się odpowiednimi wymiarami - tym samym zapewniając swobodny dostęp nawet najmłodszym użytkownikom.

W ofercie znajdują się również szafki ekspozycyjne, umożliwiające prezentowanie prac plastycznych wykonanych przez młodych artystów, np.: rzeźb z gliny lub figurek z żołędzi / kasztanów. Godne zainteresowania okazują się również zestawy do najróżniejszych drobiazgów wyposażone w kółka - ułatwiające swobodne przemieszczanie. Dostępny asortyment to również szafki na sprzęt sportowy. Meble różnią się pod względem ilości półek, haków, szuflad z podzielnikami, mogą być ponadto wyposażone w skarbczyki. W efekcie świetnie sprawdzają się do przechowywania różnego rodzaju piłek, skakanek, kijów, tyczek oraz pozostałego sprzętu sportowego.

Wszelkie szafy szkolne oferowane przez Moje Bambino charakteryzują się świetną jakością wykonania oraz funkcjonalnością. Największe z mebli posiadają otwory umożliwiające przytwierdzenie do ścian, zapewniając tym samym stabilność. Mimo wysokiej jakości, cena każdego z produktu w dalszym ciągu jest odpowiednio przystępna, czyniąc szafki tego typu idealnymi do użytku w placówkach oświatowych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów