Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

SZYBKIE PŁATNOŚCI
już dostępne

Filtruj

Kategorie

Tablety, laptopy, notebooki
Tablety, notebooki i laptopy do szkoły Nauka idzie do przodu. Coraz więcej informacji zdobywamy poprzez Internet, programy i filmy, a one zostają w pamięci dłużej niż ...

Tablety, notebooki i laptopy do szkoły

Nauka idzie do przodu. Coraz więcej informacji zdobywamy poprzez Internet, programy i filmy, a one zostają w pamięci dłużej niż sucha nauka z podręczników. Tę zaletę docenia wiele szkół i właśnie do nich Moje Bambino kieruje swoją ofertę. Komputery i tablety do szkoły, które prezentuje nasz sklep, są dostosowane parametrami do nowych programów i pomogą uczniom w efektywniejszej nauce. Laptopy do szkoły są niezbędne na lekcjach informatyki. Coraz częściej zastępują one komputery stacjonarne. Wyposażone w programy operacyjne i podstawowe funkcje wspomogą podopiecznych w realizowaniu programu edukacyjnego oraz nauczycielowi we wdrażaniu ciekawych projektów i zadań. W realizowaniu wszystkich innych zajęć wystarczy zaopatrzenie szkoły w nowoczesne tablety. Różnorodna cena umożliwia każdej ze szkół zakup dobrej jakości sprzętu w granicach środków, jakie posiada.

Dbanie o rozwój informatyczny jest bardzo ważny. Dzieci otrzymują szansę na poznanie wielu aplikacji, umiejętność dokształcania się poprzez znajdywanie właściwych wiadomości, ale również naukę bezpiecznego korzystania z urządzeń mobilnych i internetu. Dzięki temu będą bez przeszkód odnajdywać się w dorosłym życiu. Notebooki mają kilka cech, które często przemawiają za ich wyborem. Można je przenieść bez przeszkód w dowolne miejsce i są niewielkich rozmiarów, więc nie wymagają dużej przestrzeni. Ponadto można je łatwo przechowywać. Dla szkół, które lubią jednak wytrzymałe i tradycyjne rozwiązania posiadamy również ofertę skrzyń komputerowych oraz akcesoria, które pomogą w stworzeniu idealnego kompletu.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów