Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Edukacja społeczna
Pomoce szkolne do edukacji społecznej Edukacja społeczna jest bardzo ważnym elementem nauki w okresie wczesnoszkolnym. Podczas tych zajęć bowiem uczniowie uczą się współdziałania z rówieśnikami oraz ...

Pomoce szkolne do edukacji społecznej

Edukacja społeczna jest bardzo ważnym elementem nauki w okresie wczesnoszkolnym. Podczas tych zajęć bowiem uczniowie uczą się współdziałania z rówieśnikami oraz kształtowania prawidłowych relacji w rodzinie, jak i z pozostałymi członkami społeczeństwa. Przyswajają normy i zasady, jakie są przyjęte w danej społeczności, co znacznie ułatwia im dalsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Poznają również inne kultury oraz ich obyczaje, ucząc się tym samym szacunku oraz tolerancji. Zajęcia te poszerzają również wiedzę uczniów na temat geografii czy historii. Podsumowując, zajęcia te kształtują w dziecku tożsamość kulturową i szacunek do innych kultur. Do tego celu konieczne jest posiadanie wielu pomocy dydaktycznych, map administracyjnych, książek, podręczników, ale warto również wprowadzić programy multimedialne, które z pewnością przykują uwagę każdego ucznia.

Pomoce szkolne do edukacji społecznej, jakie oferuje nasz sklep, nie tylko nauczą dzieci prawidłowego zachowania w takich miejscach jak świetlica czy plac zabaw, ale równocześnie pomogą kształtować prawidłową wymowę, stymulują wzrok, słuch oraz pamięć i koncentrację dziecka. Dzieci uczą się, czym są uczucia, jak je wyrażać, a także jak sobie z nimi radzić, co pozytywnie wpływa na ich zachowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo także programy multimedialne przeznaczone dla dzieci starszych w wieku 7-15 lat, które uzmysławiają im, jak niebezpieczne dla ich zdrowia są uzależnienia. Cena tych programów multimedialnych jest wysoce konkurencyjna w porównaniu z ich jakością oraz atrakcyjnością, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów