Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Język obcy
Programy multimedialne do nauki języków obcych przez dzieci Wiek, w którym dzieci rozpoczynają naukę języków obcych stale się obniża. Ważne jest jednak to, aby podejść do ...

Programy multimedialne do nauki języków obcych przez dzieci

Wiek, w którym dzieci rozpoczynają naukę języków obcych stale się obniża. Ważne jest jednak to, aby podejść do tematu w odpowiedni sposób przy wykorzystaniu dobrze dopasowanych materiałów. W naszym sklepie przyszykowaliśmy programy multimedialne do nauki języków obcych, które poprzez zabawę pozwolą na prawidłowy rozwój językowy u najmłodszych. Język angielski to obecnie podstawa, jeśli chodzi o kompetencje zawodowe, jak i społeczne. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym szybciej i lepiej uda się go opanować. Dzieci trzeba jednak zachęcać do nauki, dlatego ważne jest to, z jakich materiałów skorzystamy. Programy multimedialne językowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby zainteresować dzieci fabułą, kolorowymi symbolami, jak również bohaterami, którzy z pewnością do nich trafią.

W tym przypadku przysłowie „bawiąc uczy, ucząc bawi” jest jak najbardziej na miejscu. Nasz sklep internetowy oferuje materiały w różnych wariantach, jeśli chodzi o poziomy zaawansowania. Będą to programy dla początkujących, jak również takie przeznaczone dla dzieci, które miały już styczność z językiem angielskim. Programy dopasowane są również względem wieku, dlatego dobór odpowiedniego wariantu nie powinien stanowić problemu. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy programy do nauki języków obcych przeznaczone zarówno dla nauczycieli nauczania początkowego, jak i ćwiczenia dla dzieci, które te mogą wykonywać w domu indywidualnie bądź z pomocą rodzica. To z pewnością dobry pomysł, aby zacząć przygodę z językiem obcym, jak również szlifować wiedzę, którą wynosimy ze szkoły.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów