Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Programy ogólnorozwojowe
Multimedialny programy ogólnorozwojowe Współczesne materiały doskonale sprawdzają się w rozwijaniu najróżniejszych umiejętności u dzieci. Pomagają również lepiej przyswoić materiał omawiany w szkole. Są doskonałą pomocą zarówno ...

Multimedialny programy ogólnorozwojowe

Współczesne materiały doskonale sprawdzają się w rozwijaniu najróżniejszych umiejętności u dzieci. Pomagają również lepiej przyswoić materiał omawiany w szkole. Są doskonałą pomocą zarówno dla nauczycieli, terapeutów, jak i do swobodnego korzystania w domu. Czym jeszcze wyróżniają się programy multimedialne ogólnorozwojowe?

Po pierwsze są nowoczesne i przedstawione w atrakcyjnej formie. Po drugie wyróżniają się przystępnością dla dzieci, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok i pomagają skupić uwagę. Nauka jest przedstawiona jako zabawa, przez co dziecko nie czuje się przytłoczone wiedzą. Po trzecie, łączą w sobie bogatą zawartość merytoryczną. Poruszane zagadnienia mają na celu nie tylko pobudzić ogólny rozwój dziecka. Ponadto mogą uwzględniać program terapeutyczny, wydobywać potencjał kryjący się w dziecku albo skupiać się na trenowaniu poszczególnych umiejętności. Każdy z tych programów posiada niezwykłą wartość dydaktyczną, która może być stosowana w najróżniejszych sytuacjach.

Oferowane przez nasz sklep internetowy materiały prezentują wysoki poziom edukacyjny, nastawiony na wspieranie rozwoju i potrzeb dzieci. Poruszają one szeroką tematykę oraz są dostępne na różnych poziomach nauczania - od przedszkolnej, do szkoły podstawowej. Najmłodsi chętnie z nich korzystają ze względu na przyjemną formę przypominającą zabawę. Ich pozytywny wpływ na rozwój dziecka połączony ze zdobywaniem wiedzy na temat świata stanowi wspaniałą pomoc w nauczaniu. Multimedialne programy edukacyjne dla dzieci wyróżnia również niezwykle atrakcyjna cena.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów