Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Kategorie

Szkoła
Piankowe siedziska i fotele do placówek oświatowych Dzisiejsze szkoły bardzo się zmieniają. Obecnie, zwłaszcza w klasach młodszych, ale nie tylko, zapewnia się dzieciom należny im komfort ...

Piankowe siedziska i fotele do placówek oświatowych

Dzisiejsze szkoły bardzo się zmieniają. Obecnie, zwłaszcza w klasach młodszych, ale nie tylko, zapewnia się dzieciom należny im komfort na miarę czasów, w których przyszło im zdobywać wiedzę. Dlatego można w szkolnych salach dziś zobaczyć nie tylko kolorowe dywany, materace i maty, ale również piankowe siedziska czy różnej wielkości wypełnione granulatem, lekkie i dopasowujące się do kształtu ciała poduchy i gruszki. Chcąc sprostać oczekiwaniom nauczycieli, uczniów i rodziców, nasz sklep oferuje, poza wspomnianymi produktami, również sofy i fotele do placówek oświatowych oraz łatwe do przenoszenia i zestawiania w zależności od potrzeb pufy i siedziska dla dzieci, w tym świetne pufy do przedszkola, które zestawione ze sobą odpowiednio tworzą fantastyczną, długą stonogę.

Wśród prezentowanych artykułów, dużym zainteresowaniem kupujących cieszą się różnorodne siedziska piankowe, zarówno te w formie modułowych foteli i sof, które można zestawiać ze sobą tworząc dowolne konfiguracje, jak i te pojedyncze, stanowiące odrębne meble, rozkładane lub nie. Poza siedziskami pokrytymi trwałą tkaniną PCV (wolną od ftalanów), których niewątpliwym atutem obok niezaprzeczalnej funkcjonalności jest niewielka cena, oferujemy również siedziska piankowe z pokrowcem z poliestru, równie łatwe w utrzymaniu czystości, co PCV.

Atrakcyjne wyposażenie szkół i przedszkoli stanowią także dostępne w naszym sklepie podesty modułowe, które służyć mogą zarówno do siedzenia, jak i chodzenia, a także pełnią dodatkowo rolę schowków. Poszczególne elementy można bezpiecznie łączyć ze sobą tworząc tory, większe podesty czy sceny. Z kolei funkcję szafek i siedzisk łączy w sobie kolekcja mebli z materacami Quadro, która świetnie nadaje się zarówno do sal lekcyjnych, jak i świetlic oraz pokojów szkolnego pedagoga czy psychologa. Do tych ostatnich zresztą, ze względu na specyficzną rolę, jaką powinno spełniać wyposażenie gabinetów pedagogicznych i psychologicznych, polecamy również kabiny wyciszające oraz hamaki.

Więcej

Potrzebujesz konsultacji przy wyborze oferty? Skontaktuj się z Przedstawicielem w Twoim regionie.