Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Wózki dla dzieci
Wózki dla dzieci 4 i 6-osobowe W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne wózki dla dzieci, które usprawnią codzienne obowiązki opiekunek żłobków oraz pozwolą na aktywne spędzanie czasu ...

Wózki dla dzieci 4 i 6-osobowe

W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne wózki dla dzieci, które usprawnią codzienne obowiązki opiekunek żłobków oraz pozwolą na aktywne spędzanie czasu z podopiecznymi. Posiadamy ponad kilka modeli, które różnią się nie tylko walorem estetycznym, ale przede wszystkim dostępnym miejscem oraz warunkami technicznymi. W naszej ofercie przedstawiamy wózki do żłobka, które przeznaczone są dla 4 do 6 dzieci. Część z nich sterowana jest siłą ludzkich rąk, a pozostałe wyposażone są w napęd elektryczny, dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemne i nie wymaga najmniejszego wysiłku.

Wózki dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo, stabilność pozycji dziecka oraz komfort zarówno dla małych użytkowników, jak i opiekunów. Doskonale sprawdzają się podczas krótkich podróży oraz dłuższych spacerów, podczas których dzieci swobodnie siedzą, mając możliwość obserwacji otaczającego świata. Ponadto wózek do żłobka wyposażony jest w praktyczne schowki, w których można umieścić niezbędne akcesoria do podróżowania z dzieckiem. Przejazd jest całkowicie bezpieczny m.in. dzięki zamontowanym pasom bezpieczeństwa, chroniącymi dzieci przed wypadnięciem. Nasz sklep oferuje w niniejszej kategorii produkty dodatkowe, które wspierają użytkowanie wózków. Do tych elementów należą: folie ochronne zabezpieczające przed deszczem, foteliki dla niemowlaka do wózka oraz pokrowiec na wózek. Cena poszczególnych produktów uzależniona jest od wielu czynników m.in. wielkości modelu czy dodatkowych udogodnień.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów