Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Filtruj

Kategorie

Tabliczki manipulacyjne
Tabliczki manipulacyjne / sensoryczne dla dziecka Zabawka, która angażuje, uczy i zachęca do poznawania świata? Zobacz tabliczki manipulacyjne! Te kolorowe i wieloelementowe tabliczki wprost same zachęcają ...

Tabliczki manipulacyjne / sensoryczne dla dziecka

Zabawka, która angażuje, uczy i zachęca do poznawania świata? Zobacz tabliczki manipulacyjne! Te kolorowe i wieloelementowe tabliczki wprost same zachęcają do wspólnej zabawy.

Tabliczka manipulacyjna dla dziecka jest wspaniałym zajęciem dla maluchów w różnym wieku. Wiele kolorowych kształtów, układanki, ruchome elementy - wszystko to przyciąga wzrok, absorbuje uwagę i budzi ciekawość. Swoboda w dotykaniu przedmiotów oraz możliwość dowolnego układania daje dzieciom ogromną satysfakcję. Dlatego umieszczenie wielu różnych elementów na jednej tabliczce jest wspaniałym narzędziem do trenowania różnych aktywności. Dzieci mogą ćwiczyć kreatywność, sprawność, precyzję, koordynację ręki i oka, oraz w bezpieczny sposób poznawać otaczający je świat.

Ze względu na swoją budowę tabliczka sensoryczna ścienna jest łatwa w montażu. Nie zabiera wiele miejsca. Powieszona w miejscu łatwo dostępnym dla dziecka, może zapewnić wiele czasu spędzonego na wspaniałej zabawie. Solidne wykonanie, bogata kolorystyka i różnorodne wzory sprawiają, że nawet prosta układanka na ścianę pięknie się prezentuje. Tabliczki dzięki temu mogą służyć za wspaniałe miejsce zabaw, a zarazem być ciekawą ozdobą dziecięcego pokoiku.

Nasz sklep internetowy zawiera wiele różnych wzorów tabliczek manipulacyjnych, których cena jest bardzo atrakcyjna. Wszystkie są dostosowane do potrzeb dziecka. Zapewniają również pełne bezpieczeństwo podczas zabawy, poprzez użycie trwałych i wytrzymałych elementów. Dziecko może bez obaw mieć pełen kontakt z tabliczką sensoryczną.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów