Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.    
home   |   o nas   |   katalogi   |   kontakt   |   sklep
O NAS

    Firma  Moje Bambino  to młody i pełen entuzjazmu zespół, który kontynuuje 120-letnią tradycję firmy St. Majewski. Ponadwiekowa historia świadczy o stabilności na rynku oraz o niezawodnej jakości proponowanych produktów, dobrze znanych rodzicom i dziadkom dzisiejszych kilkulatków – chyba wszyscy w dzieciństwie rysowali doskonałymi kredkami Bambino.

    Prezentujemy szeroki asortyment obejmujący tym razem nie tylko kredki, lecz bogatą i zróżnicowaną ofertę atrakcyjnych produktów dla przedszkoli i szkół, jak i klientów indywidualnych. Nasze pomoce edukacyjne kontynuują tradycję wyjątkowej jakości i przyczyniają się do wszechstronnego rozwoju dziecka.

     W sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę produktów, wspierających rozwój artystycznych zdolności dziecka i stymulujących jego rozwój intelektualny i fizyczny. Stworzyliśmy kolekcję mebli, które pozwolą wyposażyć przedszkolne i szkolne pomieszczenia zgodnie z Państwa potrzebami. Zarówno meble, jak
i kształtki rehabilitacyjne stanowią naszą własną produkcję, dzięki czemu gwarantujemy ich najwyższą jakość, szybką reakcję na Państwa sugestie i możliwość dostosowania do zmieniających się potrzeb.

  Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na dodatkowe propozycje firmy Moje Bambino. To przede wszystkim oferta szkoleń doskonalących umiejętności, poszerzających wiedzę i podnoszących kwalifikacje nauczycieli, konkursy i promocje, wciąż przybywające nowości i galeria pomysłów.

   Radość tworzenia wciąż mobilizuje nas do szukania coraz lepszych rozwiązań, dlatego ofertę będziemy stale wzbogacać. Chcemy przy tym uwzględniać potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że prezentowane materiały edukacyjne okażą się niezbędną pomocą dla nauczycieli, a dzieciom dostarczą wiele radości podczas poznawania świata.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi oraz z Biurem Obsługi Klienta w celu uzyskania wszelkich potrzebnych informacji.


Moje Bambino Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Graniczna 46
93-428 Łódź
tel. (0-42) 630 01 70
fax (0-42) 630 04 80
biuro@mojebambino.pl

Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Krajowego Rejestru sądowego
KRS: 0000492823
NIP: 725-193-34-48 Regon: 100283710
Nr rach. bankowego: 15102010420000830201938711
Kap. zakładowy: 1 495 560 PLN