Darmowa wysyłka zamówień internetowych od 150 zł. Przelew 14 dni dla placówek publicznych.

Nasi konsultanci


KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
małopolskie
Magdalena Pałka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 389
m.palka@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 41
k.syrek@mojebambino.pl
Karolina Bugajska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 297
k.bugajska@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
świętokrzyskie
Aneta Miśta
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 032
a.mista@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 41
k.syrek@mojebambino.pl
Agata Witkoś
Kierownik Regionu ds. handlu
(woj. małopolskie, świętokrzyskie)
tel.: 797 408 461
a.witkos@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubuskie
Edyta Kuźma
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 247 660
e.kuzma@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 64
i.gajek@mojebambino.pl
Grażyna Kuśmierz
Koordynator Regionu Sprzedaży
tel.: 667 622 035
g.kusmierz@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 64
i.gajek@mojebambino.pl
Grażyna Kuśmierz
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. lubuskie)
tel.: 667 622 035
g.kusmierz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
opolskie
Maciej Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 031
m.kaczor@mojebambino.pl
Magdalena Płatek
BOK
tel.: (42) 203 49 81
m.platek@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
dolnośląskie
Milena Sajewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 255
m.sajewicz@mojebambino.pl
Karolina Burska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.burska@mojebambino.pl
Elżbieta Dudkiewicz
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. opolskie, dolnośląskie)
tel.: 504 185 431
e.dudkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Joanna Zielińska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 250
j.zielinska@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
łódzkie
Wojciech Wełna
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 859
w.welna@mojebambino.pl
Marta Miszczak
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.miszczak@mojebambino.pl
Magdalena Dzięcioł
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 462
m.dzieciol@mojebambino.pl
Katarzyna Rosińska
BOK
tel.: (42) 203 49 65
k.rosinska@mojebambino.pl
Piotr Waś
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. wielkopolskie, łódzkie)
tel.: 504 266 598
p.was@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
wielkopolskie
Monika Batkowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 253
m.batkowska@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
Monika Soboń
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 867
m.sobon@mojebambino.pl
Aneta Felkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 38
a.felkowska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
zachodniopomorskie
Artur Grajewski
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 088 936
a.grajewski@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
Ewa Madera
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 027
e.madera@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
pomorskie
Patrycja Leik
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 249
p.leik@mojebambino.pl
Małgorzata Wypchło
BOK
tel.: (42) 203 49 86
m.wypchlo@mojebambino.pl
Michał Langa
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
m.langa@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Marzena Wdowczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 865
m.wdowczyk@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Michał Langa
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
m.langa@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
Anita Smolińska
Kierownik regionu ds. Handlu
(woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie)
tel.: 781 980 221
a.smolinska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
śląskie
Sylwia Nowak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 463
s.nowak@mojebambino.pl
Kamila Głąbska
BOK
tel.: (42) 203 49 60
k.glabska@mojebambino.pl
Karolina Dzwonek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 453
k.dzwonek@mojebambino.pl
Kamila Głąbska
BOK
tel.: (42) 203 49 60
k.glabska@mojebambino.pl
Katarzyna Buk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 134
k.buk@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl
Karolina Morawska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 868
k.morawska@mojebambino.pl
Magdalena Płatek
BOK
tel.: (42) 203 49 81
m.platek@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podkarpackie
Agata Szpunar
Młodszy Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 509 862 482
a.szpunar@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl
Mateusz Kociuba
Kierownik Regionu ds. Handlu
(woj. śląskie, podkarpackie)
tel.: 667 622 034
m.kociuba@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
lubelskie
Joanna Jaszczyszyn
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 112
j.jaszczyszyn@mojebambino.pl
Olga Odyjewska
BOK
tel.: (42) 203 49 61
o.odyjewska@mojebambino.pl
Jakub Król
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 434
j.krol@mojebambino.pl
Sylwia Trzeszczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 69
s.trzeszczynska@mojebambino.pl
Edyta Szponar
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 326
e.szponar@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Mariola Antonowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 990 443
m.antonowicz@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
Natalia Waszczuk-Mazuruk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 994 869
n.waszczuk@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 58
p.rosiak@mojebambino.pl
Wioletta Markowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 181
w.markowska@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 52
p.grzesik@mojebambino.pl
Ewelina Rębelska
Kierownik regionu ds. Handlu
(woj. lubelskie, mazowieckie)
tel.: 505 240 926
e.rebelska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
mazowieckie
Dorota Walczuk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 907 587
d.walczuk@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
Marta Knychała
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 818
m.knychala@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 52
p.grzesik@mojebambino.pl
Beata Mańturzyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 464
b.manturzyk@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
Mateusz Chojnowski
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 858
m.chojnowski@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
Aneta Kaczyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 252
a.kaczynska@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 58
p.rosiak@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
podlaskie
Monika Krupińska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 028
m.krupinska@mojebambino.pl
Sylwia Trzeszczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 69
s.trzeszczynska@mojebambino.pl
Kamila Dyszkiewicz
Kierownik Regionu ds. Handlu
(woj. mazowieckie, podlaskie)
tel.: 667 633 830
k.dyszkiewicz@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
kujawsko-pomorskie
Aleksandra Stocka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 449
a.stocka@mojebambino.pl
Katarzyna Rosińska
BOK
tel.: (42) 203 49 65
k.rosinska@mojebambino.pl
KONSULTANTBIURO OBSŁUGI KLIENTA
warmińsko-mazurskie
Aneta Gryszan
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 923
a.gryszan@mojebambino.pl
Małgorzata Wypchło
BOK
tel.: (42) 203 49 86
m.wypchlo@mojebambino.pl
Dominika Lewandowska
Koordynator Regionu Sprzedaży
(woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie)
tel.: 667 622 029
d.lewandowska@mojebambino.pl
Dorota Szczurtek
Kierownik Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 85, 781 980 212
d.szczurtek@mojebambino.pl
Patrycja Kalinowska
Z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta
tel.: 42 203 49 34, 603 959 996
p.kalinowska@mojebambino.pl
Robert Zbiciak
Kierownik Działu Zamówień Publicznych
tel.: 605 582 898
r.zbiciak@mojebambino.pl
Marzena Nowicka
Zastępca Dyrektora Handlowego
tel.: 42 203 49 55, 797 408 465
m.nowicka@mojebambino.pl
Ewa Myka-Zaprawa
Dyrektor Handlowy
tel.: 667 633 861
e.myka@mojebambino.pl

Kliknij, aby się z nami skontaktować